Награди за независим дух на 2018 г. Пълен списък на победителите: „Излезте“, Джордан Пеел спечели топ отличия

Йордан Пиеле



Chris Pizzello / Invision / AP / REX / Shutterstock

Вижте галерията
40 снимки

33-тата награда Independent Spirit Awards се проведе в събота, 3 март в Лос Анджелис. Пълният списък на победителите е по-долу.

НАЙ-ДОБРАТА ХАРАКТЕРИСТИКА

'Излез'
Продуценти: Джейсън Блъм, Едуард Х. Хам-младши, Шон Маккитрик, Джордан Пийл

„Обади ми се на твое име“
Продуценти: Питър Спиърс, Лука Гуаданино, Емили Жорж, Родриго Тейшейра, Марко Морабито, Джеймс Кот, Хауърд Розенман

„Проектът във Флорида“
Продуценти: Шон Бейкър, Крис Бергоч, Кевин Чиной, Андрю Дънкан, Алекс Сакс, Франческа Силвести, Ши-Чинг Цу

„Lady Bird“
Продуценти: Ели Буш, Евелин О ’; Нийл, Скот Рудин

„Ездачът“
Продуценти: Mollye Asher, Bert Hamelinck, Sacha Ben Harroche, Chloé Zhao

НАЙ-ДОБРАТА ЖЕНА ЛИДА

Франсис Макдорманд
„Три билборда извън Ебинг, Мисури“

Салма Хайек
„Беатрис на вечеря“

Марго Роби
„Аз, Тоня“

Saoirse Ronan
„Lady Bird“

Шинобу Тераджима
'О Люси!'

Реджина Уилямс
„Животът и нищо повече“

НАЙ-ДОБРАТА МЪЖКА ЛИДА

Тимоте Халамет
„Обади ми се на твое име“

Харис Дикинсън
'Плажни плъхове'

Джеймс Франко
„Изпълнителят на бедствията“

Даниел Калуя
'Излез'

Робърт Патинсън
'Добро време'

НАЙ-ДОБРИЯТ ДИРЕКТОР

Йордан Пиеле
'Излез'

Шон Бейкър
„Проектът във Флорида“

Йонас Карпиняно
„До Чиамбра“

Лука Гуаданино
„Обади ми се на твое име“

Бени Сафди, Джош Сафди
'Добро време'

Хлое Джао
„Ездачът“

НАЙ-ДОБРИЯ ДОКУМЕНТАР

„Места на лица“
Режисьори: Agnés Varda, JR
Продуцент: Розали Варда

„Отпътуването“
Режисьор / продуцент: Лана Уилсън

„Последни мъже в Алепо“
Режисьор: Ферас Фаяд
Продуценти: Kareem Abeed, Søeren Steen Jespersen, Stefan Kloos

'Родина'
Режисьор / продуцент: Рамона С. Диас
Продуцент: Sane King

'Quest'
Режисьор: Джонатан Олшефски
Продуцент: Сабрина Шмит Гордън

НАГРАДА НА ПИАГЕТНИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ - 21-тата годишна награда за продуценти, финансирана от Piaget, отличава възникващите продуценти, които въпреки силно ограничените ресурси демонстрират креативността, упоритостта и визията, необходими за създаването на качествени, независими филми.

Летния Шелтън

Джулия Карузо и Ки Джин Ким
Бен Леклер

НАЙ-ДОБРАТА ПОДДЪРЖАЩА МЪЖКА

Сам Рокуел
„Три билборда извън Ебинг, Мисури“

Nnamdi Asomugha
'Crown Heights'

Арми Хамър
„Обади ми се на твое име“

Бари Киогън
„Убиването на свещен елен“

Бени Сафди
'Добро време'

НАЙ-ДОБРИЯТ ЕКРАНПЛЕЙ

ходещи мъртви епизод 2

Грета Гервиг
„Lady Bird“

Азазел Якобс
„Влюбените“

Мартин Макдонах
„Три билборда извън Ебинг, Мисури“

Йордан Пиеле
'Излез'

Майк Уайт
„Беатрис на вечеря“

JEEP TRUER ОТ НАГРАДА НА ФИКЦИЯТА - представена на нововъзникващ режисьор на нехудожествени фигури, който все още не е получил значимо признание.

Джонатан Олшефски
Директор на „Quest”

Шеваун Мизрахи
Директор на „Далечно съзвездие“

Джеф Унай
Директор на 'Боецът в клетката'

НАГРАДА НА РОБЕРТ АЛТМАН - Даден на един филм и режисьор, кастинг режисьор и ансамбъл

'Mudbound'
Режисьор: Дий Рийс
Режисьори на кастинг: Били Хопкинс, Ашли Инграм
В ролите на ансамбъла: Джонатан Бенкс, Мери Дж. Блидж, Джейсън Кларк, Гарет Хедлънд, Джейсън Мичъл, Роб Морган, Кери Мълиган

НАЙ-ДОБРИЯТ ПЪРВИ ЕКРАНИ

Емили В. Гордън, Кумайл Нанджани
„Големият болен“

Крис Аведисян
История От: Кайл Еспелета, Джеси Уокеман
„Доналд плаче“

Ингрид Юнгерман
„Жени, които убиват“

В Кагано
'Колумб'

Дейвид Брансън Смит, Мат Спайсър
„Ингрид отива на запад“

НАЙ-ДОБРО ИЗДАНИЕ

Татяна С. Райгел
„Аз, Тоня“

Роналд Бронщайн, Бени Сафди
'Добро време'

Уолтър Фасано
„Обади ми се на твое име“

Алекс О ’; Флин
„Ездачът“

Григорий Плоткин
'Излез'

НАГРАДА НА БОННИ - Признава женска режисьорка в средната кариера с неограничена безвъзмездна финансова помощ от 50 000 долара

Хлое Джао

Така Йонг Ким

Лин Шелтън

НАЙ-ДОБРИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ФИЛМ

„Фантастична жена“
Чили
Режисьор: Себастиян Лелио

„BPM (удари в минута)“
Франция
Режисьор: Робин Камило

„Аз не съм вещица“
Замбия
Режисьор: Лъвовете Ниони

„Лейди Макбет“
Великобритания
Режисьор: Уилям Олдройд

'Loveless'
Русия
Режисьор: Андрей Звягинцев

НАГРАДА НА JOHN CASSAVETES - Предвид най-добрата функция, направена за под 500 000 долара.

„Животът и нищо повече“
Сценарист / режисьор: Антонио Мендес Еспарца
Продуценти: Амадео Ернандес Буено, Алваро Портанет Ернандес, Педро Ернандес Сантос

'Dayveon'
Сценарист / Режисьор / продуцент: Аман Абаси
Сценарист: Стивън Рено
Продуценти: Lachion Buckingham, Alexander Uhlmann

„Призрачна история“
Сценарист / режисьор: Дейвид Лоури
Продуценти: Адам Донайхи, Тоби Халбрукс, Джеймс М. Джонстън

„Най-красив остров“
Сценарист / Режисьор / продуцент: Ана Асенсио
Продуценти: Лари Фесенден, Ноа Грийнбърг, Чад Харболд, Джен Уекслер

„Преображението“
Сценарист / режисьор: Майкъл О ’; Ший
Продуцент: Сюзън Лебер

KIEHL ’; НЯКОЙ ДА ГЛЕДАМ НАГРАДА

Джъстин Чон
Директор на „Gook”

Аман Абаси
Директор на „Дейвън”

Кевин Филипс
Директор на „Супер мрачни времена“

НАЙ-ДОБРАТА ПЪРВА ХАРАКТЕРИЯ

„Ингрид отива на запад“
Режисьор: Мат Спайсър
Продуценти: Джаред Иън Голдман, Адам Мирелс, Робърт Мирелс, Обри Плаза, Тим Уайт, Тревър Уайт

'Колумб'
Режисьор: Когонада
Продуценти: Даниел Ренфрю Беренс, Аарон Бойд, Джулия Карузо, Ки Джин Ким, Андрю Миано, Крис Вайц

'Menashe'
Режисьор / продуцент: Джошуа З. Вайнщайн
Продуценти: Yoni Brook, Traci Carlson, Daniel Finkelman, Alex Lipschultz

'О Люси!'
Режисьор / продуцент: Ацуко Хираянаги
Продуценти: Джесика Елбаум, Юкие Кито, Хан Уест

'Пати торта $'
Режисьор: Гереми Джаспър
Продуценти: Крис Колумб, Майкъл Готвалд, Дан Янви, Даниела Таплин Лундберг, Ноа Стал, Родриго Тейшейра

НАЙ-ДОБРАТА ПОДДЪРЖАЩА ЖЕНА

Алисън Джани
„Аз, Тоня“

Холи Хънтър
„Големият болен“

Лори Меткалф
„Lady Bird“

Лоис Смит
„Marjorie Prime”

Taliah Lennice Webster
'Добро време'

НАЙ-ДОБРАТА КИНОМАТОГРАФИЯ

Sayombhu mukdeeprom
„Обади ми се на твое име“

Тимиос Бакатакис
„Убиването на свещен елен“

Елисей Кристиян
'Колумб'

Хелен Луварт
'Плажни плъхове'

dr.who сезон 9 епизод 5

Джошуа Джеймс Ричардс
„Ездачът“



Топ Статии

Категория

Преглед

Характеристика

Новини

Телевизия

Toolkit

Филм

Фестивали

Отзиви

Награди

Класация

Интервюта

Clickables

Списъци

Видео Игри

Подкаст

Съдържание На Марката

Награди Сезон Прожектор

Филмов Камион

Влиятелните